Price: NT$6,150
| Material | PP |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Macro Lens |
| Resolution | 5K |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Sport |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CMOS |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/2.3" |
| Shooting Speed | Other |
| Focal Length | 18-55mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 64MP |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Focus Type | AF |
| SKU | se260508123056859687110 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.