Author: a***巴
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個很漂亮喔很漂亮很漂亮很漂亮很漂亮 易穿戴: 很好用
顏色: 黑棕色
Price: NT$276
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 40 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb25021523389368483 |
Author: a***巴
Date:
Review: 這個很漂亮喔很漂亮很漂亮很漂亮很漂亮 易穿戴: 很好用
顏色: 黑棕色
Author: a***巴
Date:
Review: 常常帶很好看會再買會再買會再買
顏色: 黑棕色
Author: a***巴
Date:
Review: 很好用很好用很好用而且很實用
顏色: 黑棕色
Author: a***巴
Date:
Review: 便宜又好用的東西還會再購買
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.