Author: c***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 佩戴舒适: 很實用 材質好 很厲害!
顏色: 棕色
Price: NT$433
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2409091238160836 |
Author: c***n
Date:
Review: 佩戴舒适: 很實用 材質好 很厲害!
顏色: 棕色
Author: 魚***魚
Date:
Review: 最最最最最最最最讚最
顏色: 棕色
Author: a***6
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 好穿戴 佩戴舒适: 可以
顏色: 棕色
Author: p***s
Date:
Review: Value for money: I love this so much that I purchased a lot of these like 10 times now
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.