Price: NT$10,198
| Material | Aluminum Alloy |
| Plug(Voltage) | US B Type Plug(110-127V) |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | Fast Charging |
| Screen Size | 12" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Qualcomm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 9000-10000mAh |
| SKU | se2410119393516079 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.