Author: 小***小
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 真的好喜歡 下午會再回購 好讚喔
顏色: 彩色
Price: NT$326
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2302019552779877 |
Author: 小***小
Date:
Review: 真的好喜歡 下午會再回購 好讚喔
顏色: 彩色
Author: a***m
Date:
Review: I like it so much I totally recommend it
顏色: 彩色
Author: S***a
Date:
Review: nice i love it so muchikk
顏色: 彩色
Author: a***m
Date:
Review: I like it so much i totally recommend it
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.