Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 彩色
Price: NT$330
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2211090682828954 |
Author: m***1
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 彩色
Author: w***r
Date:
Review: 還好
顏色: 彩色
Author: v***h
Date:
Review: Veryyyyy cuteeeeee loveeeeeeeee itttt
顏色: 彩色
Author: c***m
Date:
Review: Woow amazing nice quality
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.