Author: n***x
Date:
Review: Good value.
顏色: Light
尺寸: 均碼
Price: NT$201
Original Price: NT$241
| Color | Deep |
| Finish | Natural |
| Texture | Cream |
| 高度 | 1.78 cm |
| 長度 | 9.85 cm |
| 淨重 | 4.5 g |
| 寬度 | 2.15 cm |
| SKU | sb2409129056534100 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 3860910 people said the quality is very good!
Author: n***x
Date:
Review: Good value.
顏色: Light
尺寸: 均碼
Author: a***1
Date:
Review: 多功能面部筆使用在連部不同地方效果好,使用方便。
顏色: Light
尺寸: 均碼
Author: y***7
Date:
Review: 被種草的,方便攜帶,希望好用。
顏色: Light
尺寸: 均碼
Author: e***h
Date:
Review: Bought it before, this one is darker than the one I ordered before. I can mix the two!
顏色: Mocha
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.