Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great for gaming and the camera is good, but not at the flagship level. The 120W charging is very fast — I think it goes from 0 to 100% in about 19–23 minutes.”
顏色: 黑色
Price: NT$10,741
Original Price: NT$11,306
| Color | White |
| RAM | 16G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco F6 Pro |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 2MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1440 x 3120 |
| Video Capture Resolution | 8K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8 Gen2 |
| SKU | sw25091742414944489 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 9094038 people said the quality is very good!
Author: k***3
Date:
Review: Great for gaming and the camera is good, but not at the flagship level. The 120W charging is very fast — I think it goes from 0 to 100% in about 19–23 minutes.”
顏色: 黑色
Author: l***e
Date:
Review: hmm its fine.........
顏色: 白色
Author: 8***1
Date:
Review: Nhanh, tiện lợi và đẹp
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.