Author: b***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو
顏色: 黑色
Price: NT$2,050
Original Price: NT$2,158
| Color | White |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Meizu |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.79" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc SC9863A |
| SKU | sw25081156552196612 |
Brand Name: Meizu
Quality: 8428097 people said the quality is very good!
Author: b***0
Date:
Review: حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو
顏色: 黑色
Author: 8***5
Date:
Review: Was really good really satisfied
顏色: 黑色
Author: a***7
Date:
Review: very very pretty and good product very stylish phone
顏色: 白色
Author: s***3
Date:
Review: رهيييييييب روعه شكرا شي ان
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.