Author: c***5
Date:
Review: 大推,沒夾毛,刷了就會翹
顏色: 黑色
Price: NT$171
Original Price: NT$241
最濃密的睫毛膏:高清晰度的尖端,滿足我們最濃密的睫毛膏. 防水防暈染:持久配方讓您的睫毛從早到晚都保持清新!
| Ingredients | 無酒精, 無香精, 不含麩質 |
| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Type | Lengthening |
| 高度 | 2.15 cm |
| 長度 | 12.3 cm |
| 淨重 | 6.4 g |
| 寬度 | 2.15 cm |
| SKU | sb2111251450388503 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 5219215 people said the quality is very good!
Author: c***5
Date:
Review: 大推,沒夾毛,刷了就會翹
顏色: 黑色
Author: L***y
Date:
Review: 這粉色款的也挺好用的,之前買的紫色款我很愛,可以使用很久呢✨但可惜~沒在出紫色款了😮💨
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 8***3
Date:
Review: Nice nice nice nice!!!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: w***9
Date:
Review: 出貨速度快,物美價廉!
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.