Price: NT$123
Original Price: NT$126
| Color | 04 Bare Pink |
| Ingredients Attributes | Vegan |
| Benefits | Moisturizing |
| Finish | Matte |
| Texture | Liquid |
| 高度 | 2 cm |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| 淨容量 | 2.5 ml |
| SKU | sb25050798808774453 |
Brand Name: HANDAIYAN
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/HANDAIYAN-sc-0145147821.html
Quality: 6595844 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.