Author: y***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 以前買過覺得不錯,再買第二次。覺得很顯色,卸妝要用專用卸妝的。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$82
| Ingredients Attributes | Waterproof |
| Color | Multicolor |
| Texture | Liquid |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Finish | Matte |
| 長度 | 13.35 cm |
| 寬度 | 1.7 cm |
| 高度 | 13.5 cm |
| 淨重 | 15 g |
| SKU | sb2305221171457761 |
Author: y***g
Date:
Review: 以前買過覺得不錯,再買第二次。覺得很顯色,卸妝要用專用卸妝的。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: y***g
Date:
Review: 這是第二次回購,顏色真的很顯色,非常喜歡。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***8
Date:
Review: 6種顏色一組,一次價格2組,CP值實在太高了。現在很買這種多色一組的口紅
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: y***g
Date:
Review: 已經是第二次回購,非常喜歡她們家的唇彩。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.