Author: g***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 偏棕色系!喜歡
Price: NT$201
Original Price: NT$221
| Ingredients | 無酒精, 無香精, 不含麩質 |
| Color | Enthusiasm |
| Finish | Matte |
| Texture | Stick |
| 高度 | 9.5 cm |
| 長度 | 3.5 cm |
| 淨重 | 4 g |
| 寬度 | 2.5 cm |
| SKU | sbbeauty03200623578 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 4689935 people said the quality is very good!
Author: g***2
Date:
Review: 偏棕色系!喜歡
Author: d***4
Date:
Review: 超級好看呀!當腮紅也很完美!大家一定要嘗試
Author: h***i
Date:
Review: 這個價格配上這種包裝質感 cp值爆表 沒什麼怪味 但是唇膏本身沒有很絲滑 顏色一般般
Author: x***e
Date:
Review: 設計的很好看,有點乾,希望能多出適合亞洲人的顏色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.