Price: NT$42,397
Original Price: NT$50,255
| Plug(Voltage) | US B Type Plug(110-127V) |
| Condition | New |
| Brand | MSI |
| Screen Size Range | 15" - 15.9" |
| Screen Size | 15.6" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Family | Other |
| Operating System | Windows 11 |
| GPU Memory | 8GB |
| Screen Refresh Rate | 144Hz |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se251029318784287797 |
Brand Name: MSI
Quality: 4858633 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.