Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 10分鐘角質崩解,乾淨亮麗,使用方便好上手,還妳好膚質。
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼
Price: NT$81
| Texture | Liquid |
| Color | Burgundy |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 10.3 cm |
| 寬度 | 3.6 cm |
| 高度 | 3.6 cm |
| 淨容量 | 30 ml |
| SKU | sb2305196823990833 |
Brand Name: MOOYAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/MOOYAM-sc-0145199202.html
Quality: 1126230 people said the quality is very good!
Author: a***1
Date:
Review: 10分鐘角質崩解,乾淨亮麗,使用方便好上手,還妳好膚質。
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼
Author: m***4
Date:
Review: 會再回購的很好用 包裝完整運送快速 有點會染色
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼
Author: h***k
Date:
Review: 寄貨快速 馬上開箱試用 好用會再回購 謝謝
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼
Author: a***0
Date:
Review: 包裝與外觀: 包装很好很完整 香味: 有点味道 但不重
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.