Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 實用又划算,日常必備生活用品一次補齊,品質不錯,使用起來也很安心,值得回購!
顏色: 米色
Price: NT$51
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Latex |
| Applicable Scene | Bedroom |
| Color | Black |
| Type | Air Cushion Sponge |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 2.5 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 13 cm |
| SKU | sb25090419371186116 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 117588 people said the quality is very good!
Author: a***0
Date:
Review: 實用又划算,日常必備生活用品一次補齊,品質不錯,使用起來也很安心,值得回購!
顏色: 米色
Author: a***2
Date:
Review: MAANGE的商品已經買過4次了,都沒讓我失望。 連上面的塑膠片也不會硬不會刮臉
顏色: 青檸色
Author: h***6
Date:
Review: 很好用的粉撲,已經回購很多次了
顏色: 青檸色
Author: M***1
Date:
Review: 大概可以塞三個手指的大小,買來用來拍開遮瑕液的!單個包裝很乾淨
顏色: 咖啡棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.