Author: t***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 和照片一樣漂亮,很喜歡。
顏色: 黑色
Price: NT$325
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Benefits | Thickening |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| 高度 | 3 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 19 cm |
| SKU | sb2303013286823757 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 4243769 people said the quality is very good!
Author: t***6
Date:
Review: 和照片一樣漂亮,很喜歡。
顏色: 黑色
Author: 9***c
Date:
Review: 魚目混珠 大多數品質都不怎麼樣
顏色: 黑色
Author: p***0
Date:
Review: 东西质量非常好,与卖家描述的完全一致,非常满意,真的很喜欢,完全超出期望值,发货速度非常快,包装非常仔细、严实,物流公司服务态度很好,运送速度很快,很满意的一次购物。
顏色: 黑色
Author: n***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.