Author: b***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒用過,不知道效果如何,照片看起來很好用
顏色: 黑色
Price: NT$82
| Material | Polyester |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | White |
| Type | Foundation Brushes |
| 高度 | 3.2 cm |
| 長度 | 18.5 cm |
| 寬度 | 3.3 cm |
| SKU | sb25081882843426462 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 6359183 people said the quality is very good!
Author: b***g
Date:
Review: 還沒用過,不知道效果如何,照片看起來很好用
顏色: 黑色
Author: T***U
Date:
Review: 還沒用,但看起來跟照片一樣。
顏色: 黑色
Author: w***5
Date:
Review: soft touch. love the quality.
顏色: 黑色
Author: s***0
Date:
Review: نفس الصورة حجمها حلو والكواليتي رووووعة وسهلة في دمج الفاونديشن حبيتها وبطلب منها مرة ثانية 💗💗💗💗💗💗
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.