Author: R***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: عالطبيعه احلى من الصور يجنن
顏色: 白色
Price: NT$172
| Material | ABS |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | White |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Benefits | Thickening |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| 高度 | 2 cm |
| 寬度 | 19 cm |
| 長度 | 12 cm |
| SKU | sb25090279068190096 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 6919719 people said the quality is very good!
Author: R***i
Date:
Review: عالطبيعه احلى من الصور يجنن
顏色: 白色
Author: 9***8
Date:
Review: my favorite brush for mange is very classic and good quality .
顏色: 白色
Author: g***l
Date:
Review: Woooooooooooooooow it’s very amazing
顏色: 白色
Author: k***n
Date:
Review: Good quality and useful
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.