Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這是第二次買紅色組,確實不會讓人失望
顏色: 紅色
Price: NT$122
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Polyester |
| Color | Red |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Eye Makeup |
| 高度 | 1.5 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 長度 | 17 cm |
| SKU | sb2406083238736622 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 1393467 people said the quality is very good!
Author: a***2
Date:
Review: 這是第二次買紅色組,確實不會讓人失望
顏色: 紅色
Author: m***4
Date:
Review: 好用好用,很喜歡,刷毛很順
顏色: 紅色
Author: m***6
Date:
Review: 品質穩定 性價比高 可以購買
顏色: 紅色
Author: z***3
Date:
Review: They blend so well and they don’t shed at all I highly recommend
顏色: 紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.