Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超好看的!價錢又便宜~~很喜歡!滿分滿分💜🥹
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$29
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.1 cm |
| 寬度 | 10.5 cm |
| 長度 | 16 cm |
| SKU | sb2210278172235393 |
Author: w***7
Date:
Review: 超好看的!價錢又便宜~~很喜歡!滿分滿分💜🥹
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: i***7
Date:
Review: 我覺得喜歡特殊妝的可以試試蠻便宜的
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***2
Date:
Review: 買了好多 品質一樣讚 回購多次的店家ദ്ദി₍ᐢ.ˬ.ᐢ₎
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: X***i
Date:
Review: 可以買 很好看 真的
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.