Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: value for money..great material..i so love it..just recieved my order bt cant wait to wear it
顏色: Natural Black
Price: NT$447
Original Price: NT$477
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 100 g |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 頭圍 | 22.5 cm |
| 直徑 | 10 cm |
| SKU | sb260115204126241287766 |
Author: m***i
Date:
Review: value for money..great material..i so love it..just recieved my order bt cant wait to wear it
顏色: Natural Black
Author: m***7
Date:
Review: Fiel . Vale a pena comprar. Fiquei muito contentissima com o produto. Super indico. Uso para qualquer ocasião Passeio, festa ou qualquer outro evento. Confortável e agradável. Se for pra comprar outra vez? Compraria.
顏色: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.