Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رجعتها ما عجبتني شعرها تقيل و مش ثابته
顏色: 彩色
Price: NT$396
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2304103344037955 |
Author: s***5
Date:
Review: رجعتها ما عجبتني شعرها تقيل و مش ثابته
顏色: 彩色
Author: N***A
Date:
Review: رووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووعة
顏色: 彩色
Author: g***l
Date:
Review: lik itttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
顏色: 彩色
Author: d***d
Date:
Review: Value for money: cute
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.