Author: y***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 造型颜色均是十分好看
顏色: 彩色
Price: NT$244
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2304016168460796 |
Author: y***0
Date:
Review: 造型颜色均是十分好看
顏色: 彩色
Author: s***1
Date:
Review: 質感好,價格親民,物流快速,下次還會選購
顏色: 彩色
Author: c***g
Date:
Review: so cute like a human hair
顏色: 彩色
Author: n***7
Date:
Review: Easy to wear: and comfortable
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.