Price: NT$1,539
Original Price: NT$2,758
Lime Basil & Mandarin by Jo Malone London is a Citrus Aromatic fragrance for women and men. Lime Basil & Mandarin was launched in 1999. Top notes are Lime, Mandarin Orange and Bergamot; middle notes are Basil, Thyme, Lilaci ris middledied r.
| Material | Glass |
| Scent | Floral |
| Scent Type | Lime Basil & Mandarin |
| Gender | Men |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 5 cm |
| 淨容量 | 30 ml |
| SKU | sb25090869563591949 |
Brand Name: Jo Malone
Quality: 4489154 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.