HYNBYZJ 2个装 Turbo D1S LED 大灯灯泡 D2S D4S D3S LED 大灯 6500K 白色 100000LM 180W 汽车大灯替换灯泡
Breadcrumb
  1. Home
  2. 汽車用品
  3. 汽車車燈
  4. 燈泡
  5. 頭燈燈泡
  6. HYNBYZJ 2个装 Turbo D1S LED 大灯灯泡 D2S D4S D3S LED 大灯 6500K 白色 100000LM 180W 汽车大灯替换灯泡
Price and Availability
Available Colors
Product Details
Material Aluminum
Power Supply Car Charger
Style Type A
Light Source LED Lights
Type Bulbs(LED)
Voltage 12V
Power >100W