Author: n***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: muy bueno, ya lo probé y funciona muy bien
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$112
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 26 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2410161697818086 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 5891481 people said the quality is very good!
Author: n***r
Date:
Review: muy bueno, ya lo probé y funciona muy bien
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.