Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 一直回購的優質購物網站
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$297
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 102 cm |
| 寬度 | 15 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2401133699295731 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 2243931 people said the quality is very good!
Author: s***6
Date:
Review: 一直回購的優質購物網站
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: Y***i
Date:
Review: 物美價廉又輕薄,但拉扯布容易裂開。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: Y***i
Date:
Review: 物美價廉,前後買了3個,這次的主機,震動力較強。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 安***兒
Date:
Review: 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.