Author: p***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超讚的出貨速度、超讚的商品品質、超讚的cp值、超讚的服務喜歡會再回購,謝謝
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$100
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Hip Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 26 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2310265540790182 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 5733377 people said the quality is very good!
Author: p***9
Date:
Review: 超讚的出貨速度、超讚的商品品質、超讚的cp值、超讚的服務喜歡會再回購,謝謝
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 8***0
Date:
Review: 很好很喜歡價格便宜好用
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: s***d
Date:
Review: 沒有中文說明耶,黏貼部份要怎麼清洁呢?壽命多久呢?
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: h***8
Date:
Review: 這一款要每天使用,就像深蹲那樣子讓臀部再翹一點
顏色: 黑色
尺寸: 2只裝
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.