Author: r***5
Date:
Review: Nice
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$222
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 26 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2410160403309748 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 9300469 people said the quality is very good!
Author: r***5
Date:
Review: Nice
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 2***7
Date:
Review: Worth the buy Very helpful and easy to use Already feel the improvement
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: l***2
Date:
Review: la talla corresponde excelente calidad y diseño la talla corresponde de acuerdo a la tabla de medidas me encantó ♥
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***u
Date:
Review: オススメ!購入してよかった!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.