Author: a***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍很有感覺👍👍👍👍👍
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$92
Original Price: NT$96
| Material | ABS |
| Occasion | Office |
| Color | Black |
| Type | Hip Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 24.5 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2312228999110714 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 1897176 people said the quality is very good!
Author: a***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍很有感覺👍👍👍👍👍
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: i***a
Date:
Review: Great massager doesn’t come with batteries though
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: n***6
Date:
Review: Just ordered and cannot wait to receive and try. Super excited. I will share the honest experience when I receive the order.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: e***f
Date:
Review: Looks comfortabel and I can’t wait to use it
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.