Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cumple con su funcionalidad de buena calidad
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$123
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 13.3 cm |
| 寬度 | 5.5 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2410186197328582 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 3780621 people said the quality is very good!
Author: m***2
Date:
Review: Cumple con su funcionalidad de buena calidad
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***7
Date:
Review: 肩凝りが凄いので、早くためしてみたいです。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.