Price: NT$42,576
Original Price: NT$50,460
| Plug(Voltage) | US B Type Plug(110-127V) |
| Brand | ASUS |
| Power Supply | Wall Plug |
| Power | 600W |
| Operating System | Windows 11 |
| Desktop PC Type | Gaming PCs |
| CPU Family | Ryzen 7 |
| GPU Memory | 16GB |
| SKU | se251113926423227270 |
Brand Name: ASUS
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ASUS-sc-0141749060.html
Quality: 9219698 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.