Author: s***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thank you so much (please like)
顏色: 黑色
Price: NT$24,767
Original Price: NT$27,401
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 16 Plus |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2560 x 1440 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A18 |
| SKU | sw25100815535639281 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4898623 people said the quality is very good!
Author: s***o
Date:
Review: thank you so much (please like)
顏色: 黑色
Author: f***9
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeeeee
顏色: 黑色
Author: d***a
Date:
Review: good
顏色: 粉色
Author: t***o
Date:
Review: رووووووعه جداااااااا
顏色: 群青色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.