Author: B***h
Date:
Review: the iPhone is neat and original. definitely getting another one
顏色: 粉色
Price: NT$10,975
Original Price: NT$14,163
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25071885769665530 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9800058 people said the quality is very good!
Author: B***h
Date:
Review: the iPhone is neat and original. definitely getting another one
顏色: 粉色
Author: M***e
Date:
Review: Recieved the item safely, product was wrapped safely
顏色: 午夜黑
Author: t***o
Date:
Review: it's an acc phone battery is good it's 88 quality is good evereverything is good
顏色: 午夜黑
Author: m***q
Date:
Review: حلوووووو كلشششش 😘❤️💕💕
顏色: 午夜黑
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.