Author: l***o
Date:
Review: pink yung order ko hehe bat black dumating pero still good parin kase walang damage na na ideliver thanku!
顏色: 粉色
Price: NT$24,164
Original Price: NT$27,399
| Color | Dark Cyan |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 16 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.3" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2560 x 1440 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A18 |
| SKU | sw25092589998855253 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3620834 people said the quality is very good!
Author: l***o
Date:
Review: pink yung order ko hehe bat black dumating pero still good parin kase walang damage na na ideliver thanku!
顏色: 粉色
Author: g***s
Date:
Review: اجتني البطارية ٩٠ حبيته والاصلي
顏色: 白色
Author: m***l
Date:
Review: Thank you so much shein. Great item
顏色: 白色
Author: e***a
Date:
Review: yayyy, it's working. thanks!
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.