Author: 滿***足
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 物美價廉 多次回購 讚
顏色: 彩色
尺寸: 9件套裝
Price: NT$72
Original Price: NT$85
| Material | Silicone |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Perm And Dye Tools |
| 高度 | 5 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 21 cm |
| SKU | sb251218124273414085764 |
Author: 滿***足
Date:
Review: 物美價廉 多次回購 讚
顏色: 彩色
尺寸: 9件套裝
Author: 8***3
Date:
Review: ok吧
顏色: 彩色
尺寸: 9件套裝
Author: w***n
Date:
Review: such a good purchase for dying ur hair
顏色: 彩色
尺寸: 9件套裝
Author: a***5
Date:
Review: Also gift for mother, she didn’t know there was such kit, looking forward to trying it
顏色: 彩色
尺寸: 9件套裝
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.