Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度快非常的滿意
顏色: 黑色
Price: NT$59
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Acrylic |
| Lash Curl | CC |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | Self-Adhesive Lashes |
| 長度 | 1.4 cm |
| 寬度 | 10.7 cm |
| 睫毛長度 | 14.5 cm |
| SKU | sb25080729460963311 |
Brand Name: MAGEFY
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/MAGEFY-sc-0141892428.html
Quality: 9953363 people said the quality is very good!
Author: a***2
Date:
Review: 出貨速度快非常的滿意
顏色: 黑色
Author: 8***6
Date:
Review: 企鵝誒去此怒呢哭庫克去唔去唔惡可去誒日
顏色: 黑色
Author: m***i
Date:
Review: 出貨速度快~價格很讚!
顏色: 黑色
Author: s***5
Date:
Review: 還不錯喔
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.