Author: C***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😃 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
顏色: 拼色
Price: NT$283
Original Price: NT$299
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Two-Tone |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 37 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2209037427955789 |
Author: C***a
Date:
Review: 😃 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
顏色: 拼色
Author: j***0
Date:
Review: 很有質感!價錢便宜優質的
顏色: 拼色
Author: s***0
Date:
Review: 商品品質優良,做工細緻,服飾剪裁合身、飾品質感佳,實際與圖片相符,佩戴舒適又有型,整體非常滿意,會再回購。
顏色: 拼色
Author: X***n
Date:
Review: 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
顏色: 拼色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.