Author: 2***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Was surprised to see that it was so small. But let me tell you something, this little projector is fabulous!
顏色: 黑紅色
| Material | ABS |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | Up to 999 lm |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | Power Adapter |
| Display Type | LCD |
| ANSI | Other |
| Projection size | 20-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | DCI-P3 |
| Lamp Life | Other |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se260209144879035674724 |
Author: 2***3
Date:
Review: Was surprised to see that it was so small. But let me tell you something, this little projector is fabulous!
顏色: 黑紅色
Author: g***s
Date:
Review: Still figuring out. But nice quality and big
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.