Author: t***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love these lashes
顏色: 黑色
Price: NT$57
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Chemical Fiber |
| Color | Black |
| Number of Lashes | 2-10Pairs |
| Special Selling Point | None |
| Type | Full Strip Lashes |
| 直徑 | 1 cm |
| 套組大小 | 1 cm |
| 睫毛長度 | 18 cm |
| SKU | sb25040928215797070 |
Author: t***k
Date:
Review: I love these lashes
顏色: 黑色
Author: y***i
Date:
Review: Perfect 🤩 for my eyes
顏色: 黑色
Author: k***a
Date:
Review: i love these lashes they are so prettyyy. definitely buying them when i can
顏色: 黑色
Author: o***5
Date:
Review: love them so much
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.