Author: g***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色
Price: NT$57
Original Price: NT$58
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Chemical Fiber |
| Color | Black |
| Number of Lashes | 2-10Pairs |
| Special Selling Point | None |
| Type | Full Strip Lashes |
| 直徑 | 10 cm |
| 套組大小 | 10 cm |
| 睫毛長度 | 12 cm |
| SKU | sb25052400223374322 |
Author: g***e
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色
Author: j***z
Date:
Review: So cute and flared I love the look sm it’s so pretty
顏色: 黑色
Author: s***0
Date:
Review: Very nice and very good
顏色: 黑色
Author: j***z
Date:
Review: Cute asffff I love it sm and thick curl
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.