Author: d***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice good job i like it
顏色: 黑色
Price: NT$1,268
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Black |
| Brand | Others |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Other |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260402092822796219924 |
Brand Name: yesido
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/yesido-sc-0145127257.html
Quality: 4043277 people said the quality is very good!
Author: d***1
Date:
Review: nice good job i like it
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.