Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو حيل حجمه روعه
顏色: 彩色
尺寸: 黑色 4GB+32GB
Price: NT$1,280
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| Condition | New |
| Color | Multicolor |
| Screen Size | 7" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Other |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25101886588343785 |
Author: a***4
Date:
Review: حلو حيل حجمه روعه
顏色: 彩色
尺寸: 黑色 4GB+32GB
Author: 2***2
Date:
Review: Nice
顏色: 彩色
尺寸: 黑色 4GB+32GB
Author: t***k
Date:
Review: oke
顏色: 彩色
尺寸: 黑色 4GB+32GB
Author: k***2
Date:
Review: Beautiful tablet, I am happy with it 😊
顏色: 彩色
尺寸: 黑色 4GB+32GB
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.