Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 可以在化妝的時候固定頭髮很好用
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$36
| Material | PP |
| Ideal for | Women |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 1.8 cm |
| 長度 | 6 cm |
| SKU | sb2203109626102273 |
Author: A***a
Date:
Review: 可以在化妝的時候固定頭髮很好用
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: c***1
Date:
Review: 不錯,這一個商品很好
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***2
Date:
Review: 超讚的出貨速度超讚的商品品質超讚的服務態度本人非常的喜歡推推
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 1***6
Date:
Review: 很可愛很好用 而且很便宜很多個不怕會不見
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.