Author: e***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 塑膠感很重 但堪用 以這個價位來說 算不錯的
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$62
| Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 1.2 cm |
| 長度 | 11.2 cm |
| SKU | sb2303042483660505 |
Author: e***4
Date:
Review: 塑膠感很重 但堪用 以這個價位來說 算不錯的
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: L***e
Date:
Review: Good clips! Recommend!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***5
Date:
Review: These clips are so good
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***8
Date:
Review: Perfect hair clip, easy to use and clips on
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.