Author: g***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute nails! I love the shape so much 🩰♥️
顏色: 無色
Price: NT$139
| Material | ABS |
| Color | Clear |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Plain |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Oval |
| Type | Bare Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 2.4 cm |
| 寬度 | 1.3 cm |
| SKU | sb2310308829843994 |
Author: g***s
Date:
Review: Very cute nails! I love the shape so much 🩰♥️
顏色: 無色
Author: a***6
Date:
Review: Nails look good quality and the container it came in is HUGE. Would buy again if I ever run out.
顏色: 無色
Author: G***a
Date:
Review: Shein … you are the best, exactly like the picture
顏色: 無色
Author: y***s
Date:
Review: جيد جدا و كويس مرا عجبني
顏色: 無色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.