Author: l***r
Date:
Review: Hair Softness: perfect Comfortable to wear: perfect Lace quality: perfect Value for money: certified
顏色: 黑色
Price: NT$3,203
Original Price: NT$3,599
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Glueless Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Medium Wigs |
| Heat Tolerence | 150 |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 80% |
| Material Details | Human Hair, High Temperature Fibre |
| 淨重 | 235 g |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| 長度 | 76.2 cm |
| SKU | sb25060614186830903 |
Author: l***r
Date:
Review: Hair Softness: perfect Comfortable to wear: perfect Lace quality: perfect Value for money: certified
顏色: 黑色
Author: 2***9
Date:
Review: very much satistied, the texture is out of this world, cant wait to make another order 🙂
顏色: 黑色
Author: d***3
Date:
Review: Really lovely wig for such an affordable price. I curled the ends and the wig holds curls very nicely. It’s also quite long for a 20 inch. Love the lace.. I didn’t have bleach the knots, a lace tint mouse works just fine!
顏色: 黑色
Author: s***1
Date:
Review: Value for money: I would buy this again and full frontal❤️❤️❤️
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.