Author: n***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$127
Original Price: NT$131
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 11.4-26 cm |
| 寬度 | 20.1-8 cm |
| 高度 | 0.1-6.5 cm |
| 直徑 | 8 cm |
| SKU | sb2401316980280834 |
Brand Name: WANMEI
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/WANMEI-sc-0142053787.html
Quality: 1845063 people said the quality is very good!
Author: n***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: n***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍 👍👍👍👍👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: j***u
Date:
Review: ‼️PLS LIKEE YOUR GIRL IS BROKE LETS HELP EACHOTHER GIRLS‼️this set is honestly a must if you want a glow up for ur hair and if u have curly hair like I do. This set has everything its so useful and for such good price, such a steal!! I I gave my sister two brushes since she loved it before traveling
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: n***1
Date:
Review: A nice little pack for my daughter. The brush is the same quality as more expensive ones I’ve bought in the past. Good quality
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.