Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: احبهم اخذ منهم كثير بس زي ذي حلوه لمن تحطينها ع اظافرك كانك عروسه تهبل و حلوووه و مو الي طلع يدك فيها شي غلط لا حلوه مرره
顏色: 彩色
Price: NT$43
| Material | PET |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D/5D Nail Art Stickers |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 10.5 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260325150159256079897 |
Author: a***1
Date:
Review: احبهم اخذ منهم كثير بس زي ذي حلوه لمن تحطينها ع اظافرك كانك عروسه تهبل و حلوووه و مو الي طلع يدك فيها شي غلط لا حلوه مرره
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.